Napište nám

Máte nějaké přání nebo požadavek? Chcete nám něco sdělit? Využijte možnost odeslat nám e-mail z našeho webu a napište nám.

Firma/Jméno:
E-mail:
Zpráva:
Zadejte aktuální rok:

Facebook

Staňte se našimi fanoušky a získejte stále aktuální informace o dění u nás. Nebo nás jenom jako fanoušek podpořte.


O společnosti ROZSÍVAL

Společnost ROZSÍVAL vznikla roku 1993, kdy navázala na koncesi pana Josefa Rozsívala z roku 1945. Za dobu naši exitence jsme po České republice i Evropě přepravili desetitisíce pasažérů, kterým vycházíme maximálně vstříc. K našim zákazníkům patří cestovní kanceláře, úřady, nadnárodní i tuzemské společnosti, školy a v neposlední řadě i soukromé osoby.

Vozový park

Naše autobusy jsou udržovány v perfektním technickém stavu a splňují náročné emisní limity, čímž šetříme životní prostředí a umožňujeme levněji cestovat do zemí, kde jsou tyto normy nutnou podmínkou pro vjezd autobusů do některých měst bez dodatečných citelných poplatků (např. Německo, Anglie). O Vaše pohodlí a bezpečnost se stará proškolený tým profesionálních řidičů a mechaniků s dlouholetou praxí. Pro všechny případy ale máme jako jedni z mála utobusových dopravců úrazově pojištěné klienty.

V našem vozovém parku se nacházejí autobusy se standartní i nadstandartní výbavou, jako jsou LCD televize s DVD přehrávačem, toalety, lednice nebo kuchyňka. Každý autobus je zaroveň vybaven klimatizací, tónovanými skly, navigací a ke všem autobusům je možné připojit přívěs.

Ozvěte se nám

K zakázkám přistupujeme individuálně a vycházíme maximálně vstříc. Pokud tedy máte speciální přání nebo požadavek, napište nám email, nebo použijte kontaktního formuláře příma na stránkách a očekávejte naši rychlou reakci.