Poptávka, objednávka

V autobusové dopravě se vyznáme, ochotně poradíme nebo dodáme nabídku. Vyplňte poptávkový formulář a zbytek nechte na nás

Garance objednávky

Pokud objednávku potvrdíme, tak Vám i za neočekávaných situacích jako je například porucha autobusu nebo nemoc řidiče zajistíme adekvátní náhradu. Nabídneme Vám jiný srovnatelný autobus nebo sjednáme dopravu za stejných podmínek u partnerských dopravních společností. 

Jsme pojištěni

Naše autobusy jsou v perfektním technickém stavu. Jako jeden z mála autodopravců máme sjednáno úrazové pojištění všech sedadel.

Aktuální informace

16.08.2020
Plně podporujeme iniciativu ZAAUTOBUSY.CZ . Koronavirová krize zasáhla naše odvětví v období hlavní sezóny a vedla ke zrušení až 100 % jízd. Kvůli velkým provozním nákladům se proto většina zájezdových dopravců ocitla na hranici bankrotu. Společně usilujeme o spravedlivé podnikatelské prostředí, narovnání podmínek pro linkovou a nepravidelnou dopravu a zachování této služby pro širokou veřejnost, jelikož se jedná o nenahraditelnou veřejnou službu pro školy (od mateřských po university ), amatérské i profesionální sportovní týmy, část firem, kluby seniorů a další skupiny, které potřebují přepravu mimo pravidelné linky hromadné dopravy. Její zachování je důležité pro 99 % organizací, které ji používají.
03.05.2019
I PŘESTO, ŽE JSME V NEJVYŠŠÍ SEZONĚ, PRACUJEME NA NOVÝCH WWW . PRÁCE SE ZDRŽELY , PROTOŽE NÁM BYLA UKRADENA DOMÉNA ZA BÍLÉHO DNE, ALE VŠE SE VRÁTILO DO PŮVODNÍHO STAVU A MY MŮŽEME PRACOVAT ZASE NA VLASTNÍM :-)
05.04.2018
Naše úplně nová Scania Irizar I6 má obsaditelnost 61+1+1 . Luxusní svezení kategorie HDH, tzn. díky výšce bez mála 4m a délce 14m má obrovské kufry a vše, co má mít moderní zájezdový vůz standardu 2017 . Nyní pozměňujeme venkovní grafiku a ihned po jejím dokončení Vám ukážeme foto .
26.01.2017
.... ten může někdy spát opodál. Aby se nám to nestalo , bráníme se další očekávanou novinkou. Už je v Brně a zanedlouho Vám ji hrdě představíme :-)

1 | 2 | 3