Poptávka, objednávka

V autobusové dopravě se vyznáme, ochotně poradíme nebo dodáme nabídku. Vyplňte poptávkový formulář a zbytek nechte na nás

Garance objednávky

Pokud objednávku potvrdíme, tak Vám i za neočekávaných situacích jako je například porucha autobusu nebo nemoc řidiče zajistíme adekvátní náhradu. Nabídneme Vám jiný srovnatelný autobus nebo sjednáme dopravu za stejných podmínek u partnerských dopravních společností. 

Jsme pojištěni

Naše autobusy jsou v perfektním technickém stavu. Jako jeden z mála autodopravců máme sjednáno úrazové pojištění všech sedadel.

Aktuální informace

20.05.2023
Posledních 18 měsíců ve znamení velkých změn. Pokračovalo postupné přezbrojení do značky Mercedes Benz nákupem 6 vozidel této značky. Postupovali jsme takto: MB Tourismo 15RHD 49 míst MB Sprinter 3.0 20 míst MB Tourismo 15RHD 49 míst MB Tourismo 16RHD 53 míst MB Sprinter 3.0 23 míst MB Tourismo 17RHD 59 míst Je to tedy ke stávajícím dvěma nově přibyvších šest Medvědů. Ať Vám slouží ! Někde tady voní cibulka :-)
13.09.2022
Iniciativa Za autobusy se během času transformovala v ANAD - asociaci nezávislé autobusové dopravy. Jsme jejím členem. Spolu s ostatními kolegy napříč republikou usilujeme o kultivaci a spravedlnost prostředí, ve kterém nabízíme naši službu.
16.08.2020
Plně podporujeme iniciativu ZAAUTOBUSY.CZ . Koronavirová krize zasáhla naše odvětví v období hlavní sezóny a vedla ke zrušení až 100 % jízd. Kvůli velkým provozním nákladům se proto většina zájezdových dopravců ocitla na hranici bankrotu. Společně usilujeme o spravedlivé podnikatelské prostředí, narovnání podmínek pro linkovou a nepravidelnou dopravu a zachování této služby pro širokou veřejnost, jelikož se jedná o nenahraditelnou veřejnou službu pro školy (od mateřských po university ), amatérské i profesionální sportovní týmy, část firem, kluby seniorů a další skupiny, které potřebují přepravu mimo pravidelné linky hromadné dopravy. Její zachování je důležité pro 99 % organizací, které ji používají.
03.05.2019
I PŘESTO, ŽE JSME V NEJVYŠŠÍ SEZONĚ, PRACUJEME NA NOVÝCH WWW . PRÁCE SE ZDRŽELY , PROTOŽE NÁM BYLA UKRADENA DOMÉNA ZA BÍLÉHO DNE, ALE VŠE SE VRÁTILO DO PŮVODNÍHO STAVU A MY MŮŽEME PRACOVAT ZASE NA VLASTNÍM :-)

1 | 2 | 3